Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Acca Mobilya olarak serüvenimiz 1980’li yıllarda Bursa’nın İnegöl ilçesinde ağaç işleri sanayisinde küçük bir atölyede başlamıştır.

İlerleyen yıllarda kurumsal dönüşüm çalışması yapan firmamız, bu bağlamda personelini eğiterek başlattığı çalışmalarını makine parkurunu yenileyerek devam ettirmiş ve kapasitesini aylık 500 takım yatak odası ve yemek odası üretir noktaya getirmiştir.

Mobilya sektöründe faaliyete başladığımız günden bu yana, gerek kalite ve tasarım anlamında, gerekse hizmet ve müşteri memnuniyeti alanında profesyonel ve dinamik yapıdaki ekibimizle her geçen gün gelişme göstermekteyiz.

Kurulduğumuz günden bu yana kaliteyi ve güveni esas alan şirketimiz her geçen gün büyüyerek kaliteli ve güvenilir üretim esasına dayanarak mobilya sektörüne hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Hedeflerimiz arasında İnegöl mobilyasına ve Türkiye’nin ihracatına katkıda bulunarak hem dış ticaret hacmimizi hem de yurt içi satışlarımızı, kalitemizden taviz vermeden arttırmak ve daha fazla istihdam sağlamaktır.


Hakkımızda
Whatsapp
Acca Mobilya
Acca Mobilya
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?